15 Temmuz Şehitlerini anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri, TOPAĞAÇLAR Köyümüzde ikamet eden Şehit Ailemiz Vezir SAYDAN ’ı evinde ziyaretle başladı ve buradan Şehidimizin kabrine geçilerek dualar edildi. Buradaki programa İlçemiz Kaymakamı Muharrem COŞGUN, Adaklı 3. Jandarma Tabur Komutanı Binbaşı Faruk ÖZDEMİR, İlçe  Jandarma Komutan v. Yüzbaşı Mehmet TEKİN, İlçe Emniyet Amiri V. İzzet BAY, İlçe Müftümüz  Muzaffer MARANGOZOĞLU, Akp İlçe Başkanı Ahmet AYDİK katıldı.
          Programa,  Adaklı merkez camiinde Şehitlerimiz için öğle namazına müteakip Mevlid-i Şerif okunması ile devam edildi. Programa İlçe Kaymakamımız Sayın Muharrem COŞGUN, kurum amirleri ve çalışanları, çok sayıda vatandaşımız katıldı. Camide okunan mevlidin ardından mevlide katılanlara yemek ikram edildi.
          Vatandaşlarımızın yoğun ilgi gösterdiği akşam düzenlenen anma etkinliğinde Şehitlerimiz için Kur’an-ı Kerim okundu, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın konuşmaları heyecanla izlendi. Program  Camilerden Sela okunması ile son buldu.
 
 
İSAY2 Galeri
FOTOĞRAF GALERİSİ